40 Yıl Hatırı Var Saray Fincanı( Osmanlı Türkçesi )

  % 15
  59,00 TL 50,15 TL Kazancınız 8,85 TL
  27 Mayıs Cumartesi Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Aslı İBB Şehir Müzesi Koleksiyonuna, Env. No. 4165 ile kayıtlı “Bir Fincan Kahvenin Kırk Yıl Hatırı Var” yazılı bu fincan, Kültür A.Ş Hediyem İstanbul markası tarafından reprodüksiyon olarak üretilmiştir. Fincan üzerindeki yazı, tâlik hat sitili ile Hattat Mustafa Parıldar tarafından yazılmıştır. “Bir fincanın kahvenin kırk yıl hatırı vardır” sözünün ise yaygın bir rivayete göre şöyle bir hikayesi vardır: Üsküdarlı bir kahve satıcısı, bir Rum kaptana kahve ikram eder. Aradan 40 yıl geçer ve Üsküdarlı kahveci savaşta esir düşer. Kahveciyi tanıyan Rum kaptan kendisine 40 yıl önce kahve ikram eden adamı unutmaz ve ona yardım eder. Dostluk, muhabbet, sohbet dendiği zaman akla ilk kahve gelir. Sunulan bir fincan kahve ile küsler barışır, dostluklar pekişir. Kimi zaman da önemli kararlar karşılıklı içilen birer fincan kahve ile alınır. Türk kültüründe kahve ikramı, her zaman konuğa verilen değerin göstergesi olmuştur. İçimi kısa ancak hatırı uzun süren bu içeceğin hazırlanış ve sunumu ise bizlerin hala günümüzde uyguladığı, tarihimizden gelen adet ve törenlerden yalnızca biridir. Arap yarımadasında yetişen ve bilinen kahve, Osmanlı’nın kahveyi tanıması ve Türklerin kendine özgü pişirme usulünden dolayı ‘Türk kahvesi’ adını almıştır.

  Ürün Özellikleri

  Ürün Cinsi Porselen Fincan

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize Vakıfbank WorldCard'a özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize Vakıfbank WorldCard'a özel 2-3-4-5-6 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde Vakıfbank WorldCard'a özel 2-3-4-5-6-7-8-9 taksit imkanı

  SATIŞ
  Sitemizden aşağıda belirttiğimiz koşullar çerçevesinde yurtiçi ve yurtdışından alışveriş yapıyorsunuz.
  Sitemizden üye olarak veya üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.
  Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.
  Web sitemizden sipariş verdiğinizde mail adresinize bu siparişe dair onayladığınız bilgiler gönderilecektir. Bunların sistemimiz tarafından teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karşılanacak ve size ulaştırılacaktır.
  Siparişin verildiği tarih sistemimizin kredi kartından tahsilatı yaptığı veya banka hesaplarımıza sipariş havalelerinin girdiği tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre yapılır.Havale ile alışveriş yapıyorsanız; dekontunuzu 0212 558 11 27 nolu faksımıza yada e-dekontunuzu istanbulkitapcisi@kultursanat.org aderesimize göndermeniz gerekmektedir.

  İPTAL :
  Siparişinizi tamamen iptal etmek istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. 
  Siparişin tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterinin yaptığı ödeme iade edilecek ve bilgi verilecektir.
  Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır. (Bazen müşteri sadece karşılananları gönderiniz ve kalanı için ödememi iade edin şartıyla sipariş verir veya eksik siparişi başka bir ürün ile değiştirin veya tüm siparişi iptal ediniz diyebilir.)
  Bir hafta (7 Gün) içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

  İADE:
  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları tüketici hakları çerçevesindedir. Satın alınan ürün orijinal halde (tekrar satışa uygun, ürününün satış halindeki şekli ve paketi bozulmamak kaydıyla), şartlara da uygun olarak bir hafta içerisinde tarafımıza herhangi bir neden göstermeksizin iade edilebilir. Bir haftadan sonra ki bu tarz iade talepleri dikkate alınmayacaktır. İadelerde kargo masrafları tamamen müşteriye aittir. Ödemeli kargolar kesinlikle kabul edilmeyecek, teslim alınmayacaktır. İade edilen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecek uygun ise geri ödeme sonucun müşteriye bildiriminden itibaren en geç 1 ay içerisinde yapılacaktır. Geri ödemede firmamızın karşılamış olduğu banka aracılık, kargo gibi masraflar düşülecektir.
  Ürünlerimizde garanti şartlarında aksi belirtilmedikçe ürünün ambalajı açılırsa, jelatini yırtılırsa, garanti etiketi sökülürse kesinlikle garanti dışıdır, iade alınmaz. 
  Kitap ürünlerinde ancak kitaplar da kusur olduğu zaman iade geçerli olacaktır. 
  Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.

  GİZLİLİK :
  Kredi kartı bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır. Şifreli olarak alınmakta ve sipariş tutarı tahsil edildikten sonra silinmektedir.
  Üyelik bilgileri ve diğer gizlilik gerektiren bilgileriniz başka kişi ve kuruluşlara verilmez.
  Üyelik bilgileriniz üzerinde sadece siz işlem yapabilirsiniz.

  KARGO ve TESLİMAT :
  Bazı yazılım ve hizmete dayalı ürünlerimiz sadece elektronik ortamda sunulmaktadır, ayrıca bir sevkiyatı yoktur. Bu tür ürünler belirtilmiştir. Bu ürünler için tarafınıza elektronik veya matbu olarak resmi evrak ulaştırılacaktır. Ürünün kullanımı için gerekli olan şifreler tahsilat yapıldıktan sonra (max. 2 iş günü içerisinde) gönderilecektir.

  Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Tercihe bağlı kargo isteklerinde kargo firmaları ekranda görüntülenecektir. Siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız. Teslimat için isteğe bağlı listelenen kargo firmalarının dışında özellikle istediğiniz bir kargo firması var ise müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

  Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız..

  Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

  Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. 

  Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.  

  Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

  Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz eposta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz..

  Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz eposta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

  Sitemizde stoksuz çalıştığımız ürünler vardır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

  öDEMELER:
  Ödemelerinizi sitemizde belirttiğimiz (kredi kartları, banka havalesi) ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz. 
  Havale ile ödemelerde sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. 
  Havale işlemleri sırasında ilgili kurum tarafından talep edilebilecek "masraf" vb ücretlerin karşılanması tamamen müşteriye aittir.
  ödeme işlemini yaparken Sipariş Numarasını mutlaka belirtiniz.
  Havale ile yaptığınız ödemelerde ödemenizi gösteren banka dekontunu mail adresimize HAVALE DEKONT başlığı ile gönderiniz.

  KREDİ KARTI ÖDEME PROBLEMLERİ:
  Kredi Kartından ödeme yaparken problemler yaşanıyorsa bunların aşağıda belirtilen nedenleri olabilir.
   - Kredi kartı numaranızı ve/veya CVC Güvenlik Numaranızı (Kredi kartınızın arkasındaki son 3 rakam) yanlış girmiş olabilirsiniz. 
   - Kredi Kartınız limit aşımına uğramış olabilir. (Bankanızla görüşünüz.)
   - Kredi Kartınızın kullanım süresi dolmuş olabilir. (Bankanızla görüşünüz.)
   - Kredi kartınız banka tarafından bloke edilmiş olabilir. (Bankanızla görüşünüz.)


  MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ  MADDE 1 - SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

  SATICI ÜNVANI : İSTANBUL KÜLTÜR VE SANAT ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş ADRES : Maltepe Mah. Topkapı Şehir Parkı Osmanlı Evleri 34010 Topkapı-Zeytinburnu-İSTANBUL TELEFON : 0212 467 07 00-0212 558 11 26 WEB : www.hediyemistanbul.com E-POSTA : info@hediyemistanbul.com Bundan sonra SATICI olarak anılacaktır. ALICI ADI SOYADI / ÜNVANI : ...... ADRES : ...... TELEFON : ...... E-POSTA : ......
  Bundan sonra ALICI olarak anılacaktır.


  MADDE 2 - SÖZLEŞMENİN KONUSU  İş bu sözleşmenin konusu, ALICI'nın, SATICI'ya ait www.hediyemistanbul.com web sitesinden elektronik ortamda sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. ALICI, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme sekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve "cayma" hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.


  www.hediyemistanbul.com sitesinde ödeme sayfasında yer alan ön bilgilendirme ve fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.


  MADDE 3– SÖZLEŞME TARİHİ

  SATICI tarafından daha önce imzalanmış bulunan iş bu iki nüsha sözleşme, ALICI tarafından ….. tarihinde imzalanarak kabul edilmiştir.Sözleşmenin bir nüshası ALICININ e-posta adresine mail gönderilecektir.

  MADDE 4 - MAL/HİZMETİN TESLİMİ, SÖZLEŞMENİN İFA YERİ VE TESLİM ŞEKLİ


  Mal/hizmet, ALICI'nın teslimini talep etmiş olduğu ...... adresinde ...... adlı kişi/kuruluşa teslim edilecektir.  MADDE 5 - TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI  Teslimat masrafları ALICI'ya aittir. SATICI, web sitesinde ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse, teslimat masrafı SATICI'ya aittir. Teslimat; stoğun müsait olması ve mal bedelinin SATICI'nın hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. SATICI, mal/hizmeti siparişinden itibaren 30 (otuz) gün içinde teslim eder ve bu süre içinde yazılı bildirimle ek 10 (on) günlük süre uzatım hakkını saklı tutar. Herhangi bir nedenle mal/hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI mal/hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.  MADDE 6 - ALICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ  ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra mal/hizmetin özenle korunması borcu, ALICI'ya aittir. Fatura iade edilmelidir. Mal/hizmetin tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun mal/hizmet bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla mal/hizmeti 3 (üç) gün içinde SATICI'ya göndermekle yükümlüdür. Bu takdirde teslimat giderleri ALICI'ya aittir.  MADDE 7 - SATICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ  SATICI, sözleşme konusu mal/hizmetin sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. Sözleşme konusu mal/hizmet, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz. SATICI, cayma beyanının kendisine ulaşmasından sonra 7 (yedi) gün içinde mal/hizmet bedelini, varsa kıymetli evrakı iade eder. Mal/hizmeti 20 (yirmi) gün içinde iade alır. Haklı gerekçelerle SATICI, sözleşmedeki ifa süresi dolmadan ALICI'ya eşit kalite ve fiyatta tedarik edebilir. SATICI mal/hizmetin ifasının imkânsızlaştığını düşünüyorsa, sözleşmenin ifa süresi dolmadan ALICI'ya bildirir. Ödenen bedel ve varsa belgeler 10 (on) gün içinde iade edilir. Garanti belgesi ile satılan mal/hizmetlerden olan veya olmayan mal/hizmetlerden arızalı veya bozuk olan mal/hizmetler, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için SATICI'ya gönderilebilir, bu takdirde teslimat giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.  MADDE 8 - SÖZLEŞMEYE KONU MAL/HİZMETİN ÖZELLİKLERİ  Mal/hizmetin Cinsi ve Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi ve Tüm Vergiler Dâhil Satış Bedeli www.hediyemistanbul.com adlı web sitesindeki mal/hizmet tanıtım sayfasında yer alan bilgilerde ve iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası sayılan faturada belirtildiği gibidir.  {_Kod_Açıklama_Miktar_Birim Fiyat_ Tutar}  MADDE 9 - MAL/HİZMETİN PEŞİN FİYATI  Mal/hizmetin peşin fiyatı sipariş sonu mail atılan örnek fatura ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcuttur.  MADDE 10 - VADELİ FİYAT  Mal/hizmetin satış fiyatına yapılan vadeye göre fiyatı sipariş sonu mail atılan örnek fatura ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcuttur.  MADDE 11 - PEŞİNAT TUTARI  Mal/hizmetin peşinat tutarı sipariş sonu mail atılan örnek fatura ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcuttur.  MADDE 12 - ÖDEME PLANI  ALICI'nın, kredi kartı ile ve taksitle alışveriş yapması durumunda siteden seçmiş olduğu taksit biçimi geçerlidir. Taksitlendirme işlemlerinde, ALICI ile kart sahibi banka arasında imzalanmış bulunan sözleşmenin ilgili hükümleri geçerlidir. Kredi kartı ödeme tarihi banka ile ALICI arasındaki sözleşme hükümlerince belirlenir. ALICI, ayrıca bankanın gönderdiği hesap özetinden taksit sayısını ve ödemelerini takip edebilir.  MADDE 13 - CAYMA HAKKI  ALICI, sözleşme konusu mal/hizmetin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içinde cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde SATICI'ya faks, e-posta (www.hediyemistanbul.com) veya 0212 558 11 26 nolu telefon ile bildirimde bulunulması ve mal/hizmetin 14. madde hükümleri çerçevesinde ve iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası olan ve www.hediyemistanbul.com web sitesinde yayınlanmış olan önbilgiler gereğince, ambalaj ve içeriğinin denenirken hasar görmemiş olası şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen mal/hizmete ilişkin fatura aslının iadesi zorunludur. Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden 10 (on) gün içinde mal/hizmet bedeli ALICI'ya iade edilir ve 20 (yirmi) günlük süre içinde mal/hizmet iade alınır. Fatura aslı gönderilmezse, ALICI'ya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen mal/hizmetin teslimat bedeli SATICI tarafından karşılanır.  MADDE 14 - CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK MAL/HİZMETLER  Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, hızla bozulan ve son kullanma tarihi geçen mal/hizmetler, tek kullanımlık mal/hizmetler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programların da, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.  MADDE 15 - TEMERRÜD HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI  ALICI, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerinde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI'dan talep edebilir ve her koşulda ALICI'nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI'nın oluşan zarar ve ziyanını ödemeyi kabul eder.  MADDE 16 - YETKİLİ MAHKEME  İş bu sözleşmeden kaynaklanabilecek ihtilaflarda, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri, bu değerin üzerindeki ihtilaflarda Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Tüketici Mahkemesi bulunamayan yerlerde Asliye Hukuk Mahkemeleri yetkilidir.  SATICI : İSTANBUL KÜLTÜR VE SANAT ÜRÜNLERİ TİC.A.Ş  ALICI : ......  TARİH : ......

  Picture of Yeniçeri Askeri Cep Defteri

  Yeniçeri Askeri Cep Defteri

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Fatih Cep Defteri

  Fatih Cep Defteri

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Fetih Asker Cep Defteri

  Fetih Asker Cep Defteri

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Atlı Asker Cep Defteri

  Atlı Asker Cep Defteri

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Akıncı Asker Cep Defteri

  Akıncı Asker Cep Defteri

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Topçu Asker Cep Defteri

  Topçu Asker Cep Defteri

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Sağ Okçu Asker Cep Defteri

  Sağ Okçu Asker Cep Defteri

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Cam Ağırlık Minyatür Padişah

  Cam Ağırlık Minyatür Padişah

  % 25
  25,00TL 18,75TL
  Picture of Cam Ağırlık Haliç Harıtası

  Cam Ağırlık Haliç Harıtası

  % 25
  25,00TL 18,75TL
  Picture of Bahar Dalı Temalı Hediye Seti

  Bahar Dalı Temalı Hediye Seti

  % 25
  55,00TL 41,25TL
  Picture of Mangala Türk Zeka Oyunu

  Mangala Türk Zeka Oyunu

  % 25
  50,00TL 37,50TL
  Picture of 3 Parça Oksitli Salkım Şahi Topu Anahtarlık

  3 Parça Oksitli Salkım Şahi Topu Anahtarlık

  Picture of Ulu Çınar Ve Fetih 3d Magnet

  Ulu Çınar Ve Fetih 3d Magnet

  % 25
  1,50TL 1,12TL
  Picture of Kutlu Askerler 3d Magnet

  Kutlu Askerler 3d Magnet

  % 25
  1,50TL 1,12TL
  Picture of Şahi Topu 3d Magnet

  Şahi Topu 3d Magnet

  % 25
  1,50TL 1,12TL
  Picture of Fethin Ateşi 3d Magnet

  Fethin Ateşi 3d Magnet

  % 25
  1,50TL 1,12TL
  Picture of Hücum Anı 3d Magnet

  Hücum Anı 3d Magnet

  % 25
  1,50TL 1,12TL
  Picture of Fethin Kahramanları 3d Magnet

  Fethin Kahramanları 3d Magnet

  % 25
  1,50TL 1,12TL
  Picture of 20 Cm Dokuma Duvar Süsü Fetih 1453

  20 Cm Dokuma Duvar Süsü Fetih 1453

  % 25
  12,00TL 9,00TL
  Picture of 20 Cm Dokuma Duvar Süsü Osmanlı Arması

  20 Cm Dokuma Duvar Süsü Osmanlı Arması

  % 25
  12,00TL 9,00TL
  Picture of 10 Cm Fetih 1453 Dokuma Duvar Süsü

  10 Cm Fetih 1453 Dokuma Duvar Süsü

  % 25
  6,00TL 4,50TL
  Picture of 10 Cm Dokuma Duvar Süsü Mini Osmanlı Arması

  10 Cm Dokuma Duvar Süsü Mini Osmanlı Arması

  % 25
  6,00TL 4,50TL
  Picture of Fetih 1453 Mıknatıslı Defter

  Fetih 1453 Mıknatıslı Defter

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of Fatih Portre Mıknatıslı Defter (Bellini)

  Fatih Portre Mıknatıslı Defter (Bellini)

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of A6 Lastikli Çizgisiz Defter Fetih 1453

  A6 Lastikli Çizgisiz Defter Fetih 1453

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of A6 Lastikli Çizgili Defter Fetih 1453

  A6 Lastikli Çizgili Defter Fetih 1453

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of 1453 İstanbul'un Fethi Stratejik Kutu Oyunu

  1453 İstanbul'un Fethi Stratejik Kutu Oyunu

  % 25
  70,00TL 52,50TL
  Picture of PVC Dosya Çanta Fatih Portre (Bellini)

  PVC Dosya Çanta Fatih Portre (Bellini)

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of PVC Dosya Çanta Fatih Portre (Zonaro)

  PVC Dosya Çanta Fatih Portre (Zonaro)

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of Kutlu Askerler 500 Parça Puzzle

  Kutlu Askerler 500 Parça Puzzle

  % 25
  15,00TL 11,25TL
  Picture of Kutlu Askerler 1000 Parça Puzzle

  Kutlu Askerler 1000 Parça Puzzle

  % 25
  23,00TL 17,25TL
  Picture of Fetihin Kahramanları 500 Parça Puzzle

  Fetihin Kahramanları 500 Parça Puzzle

  % 25
  15,00TL 11,25TL
  Picture of Fetihin Kahramanları 260 Parça Puzzle

  Fetihin Kahramanları 260 Parça Puzzle

  % 25
  13,00TL 9,75TL
  Picture of Fetihin Kahramanları 1000 Parça Puzzle

  Fetihin Kahramanları 1000 Parça Puzzle

  % 25
  23,00TL 17,25TL
  Picture of Fetih Ateşi 260 Parça Puzzle

  Fetih Ateşi 260 Parça Puzzle

  % 25
  13,00TL 9,75TL
  Picture of Fatih Sultan Mehmed Bronz Efektli Heykelciği

  Fatih Sultan Mehmed Bronz Efektli Heykelciği

  % 25
  69,00TL 51,75TL
  Picture of Küçük Şahi Topu (15 cm)

  Küçük Şahi Topu (15 cm)

  % 25
  130,00TL 97,50TL
  Picture of Gül Koklayan Fatih Otantik Kupa

  Gül Koklayan Fatih Otantik Kupa

  % 25
  15,00TL 11,25TL
  Picture of Fetih 1453 Porselen Kupa

  Fetih 1453 Porselen Kupa

  % 25
  15,00TL 11,25TL
  Picture of Ulu Çınar Ve Fetih 3d Kartpostal

  Ulu Çınar Ve Fetih 3d Kartpostal

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Şahi Topu 3d Kartpostal

  Şahi Topu 3d Kartpostal

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Kutlu Askerler 3d Kartpostal

  Kutlu Askerler 3d Kartpostal

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Hücum Anı 3d Kartpostal

  Hücum Anı 3d Kartpostal

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Fethin Kahramanları 3d Kartpostal

  Fethin Kahramanları 3d Kartpostal

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Fethin Ateşi 3d Kartpostal

  Fethin Ateşi 3d Kartpostal

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Madalyon Fetih 1453

  Madalyon Fetih 1453

  % 25
  65,00TL 48,75TL
  Picture of Fethin Kahramanları-Sekizgen Dekoratif Tabak

  Fethin Kahramanları-Sekizgen Dekoratif Tabak

  % 25
  45,00TL 33,75TL
  Picture of Fethin Kahramanları Özel Formlu Dekoratif Tabak

  Fethin Kahramanları Özel Formlu Dekoratif Tabak

  % 25
  45,00TL 33,75TL
  Picture of Fethin Kahramanları Daire Formlu Dekoratif Tabak

  Fethin Kahramanları Daire Formlu Dekoratif Tabak

  % 25
  45,00TL 33,75TL
  Picture of A6 Lastikli Çizgisiz Defter Üsküdar Yağlı Boya (Zonaro)

  A6 Lastikli Çizgisiz Defter Üsküdar Yağlı Boya (Zonaro)

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of A6 Lastikli Çizgisiz Defter Fatih Portre (Zonaro)

  A6 Lastikli Çizgisiz Defter Fatih Portre (Zonaro)

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of A6 Lastikli Çizgili Defter Fatih Portre (Zonaro)

  A6 Lastikli Çizgili Defter Fatih Portre (Zonaro)

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of A5 Lastikli Çizgisiz Defter Fetih1453

  A5 Lastikli Çizgisiz Defter Fetih1453

  % 25
  14,00TL 10,50TL
  Picture of A5 Lastikli Çizgili Defter Fetih 1453

  A5 Lastikli Çizgili Defter Fetih 1453

  % 25
  14,00TL 10,50TL
  Picture of Rips Kumaş Çanta Fetih 1453

  Rips Kumaş Çanta Fetih 1453

  % 25
  19,00TL 14,25TL
  Picture of Tek Parça Mineli Fetih 1453 Anahtarlık

  Tek Parça Mineli Fetih 1453 Anahtarlık

  % 25
  9,50TL 7,12TL
  Picture of Tek Parça Mineli Atlı Fatih Anahtarlık

  Tek Parça Mineli Atlı Fatih Anahtarlık

  % 25
  9,50TL 7,12TL
  Picture of Ayraç Fetih 1453

  Ayraç Fetih 1453

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Ayraç Fatih Portre ( Zonaro)

  Ayraç Fatih Portre ( Zonaro)

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Ayraç Fatih Portre (Bellini) Aydınger

  Ayraç Fatih Portre (Bellini) Aydınger

  % 25
  2,00TL 1,50TL
  Picture of Mineli Metal Magnet Fetih 1453

  Mineli Metal Magnet Fetih 1453

  % 25
  7,50TL 5,62TL
  Picture of Kanvas Çanta Tuğra

  Kanvas Çanta Tuğra

  % 25
  19,00TL 14,25TL
  Picture of Tek Parça Oksitli Fetih 1453 Anahtarlık

  Tek Parça Oksitli Fetih 1453 Anahtarlık

  % 25
  6,50TL 4,88TL
  Picture of Tasarım Salkım Anahtarlık Fetih 1453 Oksitli

  Tasarım Salkım Anahtarlık Fetih 1453 Oksitli

  % 25
  9,50TL 7,12TL
  Picture of Tasarım Salkım Anahtarlık Fetih 1453 Renkli

  Tasarım Salkım Anahtarlık Fetih 1453 Renkli

  % 25
  9,50TL 7,12TL
  Picture of Atlı Fatih Sultan Mehmet Biblo (Altın)

  Atlı Fatih Sultan Mehmet Biblo (Altın)

  % 25
  24,00TL 18,00TL
  Picture of Hürrem Sultan Biblo ( Gümüş )

  Hürrem Sultan Biblo ( Gümüş )

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of Alparslan Biblo ( Gümüş )

  Alparslan Biblo ( Gümüş )

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of Kanuni Biblo ( Gümüş )

  Kanuni Biblo ( Gümüş )

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of Yavuz Sultan Selim ( Gümüş )

  Yavuz Sultan Selim ( Gümüş )

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of Fatih Sultan Mehmed Biblo (Gümüş )

  Fatih Sultan Mehmed Biblo (Gümüş )

  % 25
  10,00TL 7,50TL
  Picture of Osmangazi Biblo (Gümüş)

  Osmangazi Biblo (Gümüş)

  % 25
  10,00TL 7,50TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  40 Yıl Hatırı Var Saray Fincanı( Osmanlı Türkçesi )

  % 15
  59,00TL 50,15TL